Система автоматики для керування вентиляційними установками

Для створення комфортної температури, на одному з об’єктів у Дрогобичі, Автоматик Сервіс розробив, виготовив, змонтував та зробив пусконалагодження трьох щитів автоматики для керування трьома вентиляційними установками.

Два щити автоматики керують двома припливними установками з електричним нагрівом, а третій щит – припливно-витяжною установкою з електричним нагрівом та перехресним рекуператором. Система першої припливної установки оснащена електричним калорифером потужністю 180 кВт і вентилятором 7,5 кВт. Друга припливна установка укомплектована електричним калорифером та вентилятором загальною потужністю 15,37 кВт. У припливно-витяжній установці працює електричний калорифер потужністю 30 кВт та по два вентилятори на припливному каналі потужністю 1,1 кВт і на витяжному каналі потужністю 0,75 кВт.

 Основним завданням, яке виконує система автоматики на цьому об’єкті, є підтримання заданої температури. Зміни температурних показників фіксує датчик і якщо температура відрізняється від заданої граничної, то система автоматики поступово регулює потужність першої ступені калорифера, а у випадку недостатнього нагріву включаються і наступні ступені калорифера. Для економії електроенергії, у припливно-витяжній установці першим ступенем нагріву є перехресний рекуператор.